Складно зосередитися на роботі, а вночі в ліжку не виходить заснути – усі овечки підраховані, всі думки передумані, а збудженість та схвильованість не минають, заснути не виходить. Здається, цей набір симптомів зустрічається у кожного другого:

- дратівливість та почуття тривоги

- зниження працездатності та втома

- відчуття задухи

- комок у горлі

- та серце б'ється, як у зайця.

А буває, тільки задрімаєш, як ногу зведе судомою, і все, сон як рукою знімає. Навіть незначний стрес вибиває з колії і після пережитого довго не вдається заспокоїтися. Це все є класичні симптоми, які викликані дефіцитом магнію: прискорене серцебиття, почуття тривоги, судоми й тики, спазми. Все це може супроводжуватись головними болями, безсонням, підвищеною дратівливістю, хронічною втомою та частою зміною настрою. Все це вказує на те, що вам дуже потрібен магній. На сайті https://violapharm.com/magnij-v6-yak-pryjmaty-instrukcziya-dozuvannya/ ви знайдете детальнішу інформацію про те, як приймати Магній В6, його дозування та користь для вашого організму.

Чому вам не вистачає магнію

Багато років тому людям не доводилося контролювати ту кількість магнію, що отримує організм з їжею. Але з роками ситуація змінилася. За останні роки місткість магнію в овочах та фруктах значно зменшилася:

- в овочах на 24%

- у фруктах на 17%

- у м'ясі на 26%

Дефіцит магнію: як визначити та восполнити

Рівень магнію в організмі визначають за допомогою аналізів сироватки крові та сечі. Але оскільки елемент в основному міститься в кістках, часто цифри
на лабораторних бланках не дають достатньої інформації.

Тому в терапевтичній практиці часто використовуються спеціалізовані тести для аналізу симптомів пацієнта. Важливо вчитися відчувати свій організм та слухати його підказки. Щоправда, потім про те, що «нашепотіло» тіло, треба розповідати лікареві, а не інтерпретувати самостійно. Систематичне здорове харчування допомагає підтримувати рівень елемента.

Споживайте більше:

- горіхів

- водоростей

- мінеральної води

- свіжих овочів

Вживайте менше:

- газованої води

- алкоголю

- фаст-фуду

- випічки

Але для того, щоб впоратися з дефіцитом, перш за все, варто запитати лікаря про прийом магнійвмісних препаратів. Якщо ви перебуваєте в стані стресу і особливо якщо плануєте стати мамою, то, швидше за все, додаткове джерело магнію вам може бути просто необхідним. Магній В6 від ФФ "Віола" допоможе вам відновити потрібний рівень цього корисного елементу в організмі.

Переваги приймання Магній В6

1. Підтримка нормального рівня магнію в організмі допомагає почуватися впевненіше, навіть якщо ситуація довкола виходить з-під контролю.

2. Він знімає як фізичні, так і емоційні прояви стресу, пов'язані з дефіцитом магнію, а отже, ви можете бути для рідних та близьких оплотом спокою.

3. Прийом елемента покращує працездатність, дозволяючи займатися улюбленою справою та досягати поставлених цілей.

І світ раптом стає менш жорстоким, сон – глибоким та відновлюючим, а серйозні випробування стають цікавим викликом та загартовують характер.

Як правильно приймати магній

Оскільки частіше магній є біологічною добавкою до їжі, приймають його під час або відразу після їжі. Для більшого ефекту лікарі рекомендують приймати магній кілька разів на день. Це необхідно для кращого засвоєння.
Якщо ви не були на консультації у фахівця, можна скористатися інструкцією, що додається до препарату.

Але найідеальніший варіант отримання магнію - це звичайний прийом їжі.
За добу дорослій людині необхідно від 500 до 800 мг цього макроелемента. Пам'ятайте, що маг магній поверне стабільність у здоровий стан, гарний настрій і міцний нічний сон.