Зимова відпустка у горах

Західна Україна має беззаперечну перевагу перед іншими регіонами – Карпатські гори. Це місце, де сонце ховається за вершини смерек, а хмари пропливають, ледь чіпляючи їх. Тут прекрасна кожна пора року. Але коли наступає зима, вдягаючи у білосніжні шати верхи і долини, гори стають казковими. Тому відпочинок в Карпатах взимку дарує не тільки чудовий настрій, але й покращує самопочуття, зміцнює здоров’я.

Що ж спонукає людей віддати перевагу відпочинку в горах?

1. Прагнення оздоровитися.

2. Бажання відпочити в екологічно чистій зоні.

3. Відсутність клопотів із оформленням документів на закордонну поїздку, а враження – кращі, ніж від екзотичних країн.

4. Можливість відпочити, не витративши великі кошти.

5. Можливість зібрати для себе і родини лікарські трави, гриби і ягоди.

6. Бажання на кілька днів змінити звичний ритм життя.

На сайті http://ozerovita.com/ua/vidpochinok-v-karpatah/ можна дізнатися, які саме варіанти відпочинку в Карпатах взимку пропонують у різних куточках Карпат. Особливо рекомендується відпочинок у горах для батьків із малими дітьми. Тут ви можете бути спокійні за своїх чад: прогулянки на свіжому повітрі покращують апетит, сон і самопочуття.

Комфортні карпатські готелі

Вирушаючи на відпочинок, особливо з сім’єю, важливо обрати затишне та зручне приміщення для проживання. Готелі Карпат пропонують номери для туристів на різний смак і фінансові можливості. У номері зазвичай є холодильник, телевізор, шафа, ліжка. Практично всі готелі оснащені Wi –Fi для тих, хто не хоче відриватися від звичного ритму та має певні робочі зобов’язання.

Окрім санвузлів, якими обладнані номери, відпочиваючим пропонують гуцульську баню або сауну. Зазвичай у вартість проживання входить харчування – найпоширеніші гуцульські страви та напої. А також екскурсії до цікавих місцевих об’єктів.

У готелях облаштовані конференц-зали для проведення ділових зустрічей, та святкових подій. Для любителів спортивних ігор є тенісні корти, волейбольні та баскетбольні майданчики. Часто при готелях є підсобні господарства, в яких знаходяться не тільки свійські тварини, а й дикі – косулі, кабани, вовки, лисиці, борсуки, олені та інші. Особливо цікавим таке господарство буде для дітей, які із захопленням познайомляться з дикими звірами. У господарстві також є коні, яких використовують для прогулянок у горах.

Детальніша характеристика умов проживання та про готелі Карпат – на сайті http://ozerovita.com/ua/gotel-v-karpatah/. Колоритний, цікавий та корисний гірський відпочинок не залишить байдужим нікого.