Всім відомо, що Польща — країна з глибокими освітніми традиціями, що склалися ще з часів середньовіччя. В наші дні навчальні заклади країни досягли колосального розвитку та оснащення новітніми досягненнями науки. Вони пишаються своїм викладацьким складом, в який залучені кращі вчені і педагоги країни. У Лігниці такими навчальними закладами є чотири університети, а так само ліцеї, технікуми і школи.

Освіта у столиці Польщі — Варшаві мрія кожного українського студента. У всіх країнах світу столиця це місто, в якому зосереджено найбільше і найважливіше для країни виробництво, центри бізнесу, торгівлі та адміністрації. Польща не виняток, тому саме у Варшаві зосереджені найбільші як польські, так і міжнародні компанії. Варшава за всіма показниками випереджає всі інші польські міста, саме в столиці спостерігається найменша безробіття. Тому випускникам найпростіше почати свою кар'єру саме в цьому місті. Освіта у Варшаві за своєю вартістю не набагато відрізняється від освіти в інших містах Польщі.

Польща — країна, що входить в Євросоюз. А це означає, що поступивши на навчання в Польщі магістратура, якщо виникне таке бажання, перевестися в будь-який з університетів Європи і продовжити навчання там. Студент може на канікулах подорожувати і знайомитися з культурою Європейських країн. Саме про таке навчання мріють молоді енергійні люди.

Всі студенти, що навчаються у Польщі понад 6 місяців, мають можливість оформити тимчасовий вид на проживання (ВНЖ), який дає право на роботу в країні.

Польща — країна з мінімальним мовним бар'єром, вона близька українцям історично і культурно. Буквально за 6-8 тижнів інтенсивних занять і перебування в мовному середовищі Ви можете освоїти польську мову до рівня спілкування та сприйняття матеріалу. Тому студентам тут легко адаптуватися, легко вчитися, легко розвиватися.

У вільний від навчання час студенти можуть підробляти щоб не відчувати себе матеріально залежними від батьків або навіть узяти на себе оплату своєї освіти.

Як правило, компанія, в якій студент проходить виробничу практику, після закінчення навчання стає місцем його постійної роботи. Не варто переоцінювати свої можливості і прагнути відразу після закінчення університету отримати високу посаду і зарплату в столиці. Є сенс знайти необхідний досвід на підприємствах польських міст, а потім, отримавши корисними знайомствами, стартувати з нових надійних позицій.