Інтер'єр кухні в англійському стилі базується на принципах симетрії та функціонального зонування простору. Зазвичай центр приміщення займає великий стіл круглої або овальної форми, який може використовуватися також для приготування їжі (тоді над ним додатково розташовується підвісна полиця). Решта меблів у кухні мдф плівкові ціна та значна за розмірами плита з кількома духовками та безліччю конфорок, розміщуються уздовж стін.

Зрозуміло, щоб реалізувати це на практиці, потрібен простір. Тому створити справжню англійську кухню в маленькому приміщенні, навряд чи вдасться. Можна, звичайно, об'єднати дві кімнати, купити акрилові кухні та влаштувати кухню-їдальню або кухню-вітальню, однак жителі Британських островів рідко створюють подібне поміщення, вільне планування у них не в честі.

Кухонні меблі

При оформленні кухні в англійському стилі, правильно підібрані меблі це вже половина справи. Тому кухонний гарнітур, та стіл для англійської кухні повинні відповідати всім вимогам стилю: виглядати респектабельно, добротно та надійно; виготовлятися з природних матеріалів (для виробництва фасадів використовується натуральне дерево (дуб, горіх, сосна, тис), для стільниць штучний або натуральний камінь; мати відповідний декор та фурнітуру: штучні потертості, що забезпечують «ефект старовини», вигадливе різьблення, литі металеві ручки, різьблені карнизи; бути витриманими в спокійній колірній гамі: при виготовленні кухонного гарнітура та інших меблів, зберігається природна текстура дерева, якщо ж відбувається фарбування, то перевага віддається натуральним відтінкам.

Недоречна на кухні на замовлення івано-франківськ в англійському стилі буде сталева мийки з нержавіючої сталі. Її місце займають масивні раковини зі штучного каменю чи металу.

Що стосується ціни, то меблі в англійському стилі традиційно відноситься до преміум класу. Безумовно, при бажанні можна купити, або замовити більш бюджетний варіант з фасадами  МДФ зі шпоном натурального дерева.