В даний час LED освітлення промислових приміщень стало витісняти люмінесцентні, металогалогенні і ртутні лампи. Кожен промисловий об'єкт, будь то склад, майстерня або цех, починають відмовлятися від звичних ще з радянських часів джерел світла в силу об'єктивних причин. А саме, високе енергоспоживання, шум, короткий термін експлуатації, проблеми з утилізацією. Промислові світлодіодні світильники здатні позбавити будь-яке виробництво від таких проблем і забезпечити співробітників більш якісними умовами роботи. Про освітлення промислових приміщень та інших видів приміщень можна дізнатися за посиланням http://vtnled.com/virobniche-osvitlennya.

Області використання спеціалізованих виробничих світильників:

  • промислове підприємство,
  • виробничі цехи,
  • складські приміщення,
  • будівельні майданчики.

Головні переваги LED-освітлення на виробництві:

  • Ощадливість. Енергозберігаючі промислові світильники надають невелике навантаження на електромережі та вивільняють значні потужності, які можна направити на підключення іншого обладнання.
  • Довговічність. Промислові світлодіодні освітлювальні системи мають тривалі терміни експлуатації. Вони стійкі до холодів, спеки, ударів і вібрацій.
  • Окупність. Як для промислового освітлення, вартість даних пристроїв трохи вище, ніж у приладів старого покоління. Але встановлення цієї світлотехніки коштує витрачених грошей, адже вже через пару років енергозберігаючі світильники повністю окупаються і підприємство починає отримувати прибуток за рахунок економії енергії та відсутності постійних витрат на ремонт обладнання.
  • Високий рівень захисту. Прилади промислового типу мають повністю герметичний корпус і можуть експлуатуватися на об'єктах з підвищеною вологістю і вмістом пилу.
  • Відсутність мерехтіння. Пристрої миттєво включаються і не пульсують, завдяки чому не створюється ефект стробоскопа. Це знижує навантаження на зір робочого персоналу та підвищує продуктивність праці.
  • Рівномірність освітлення. Виробничі лед світильники прекрасно розсіюють світло по всьому приміщенні, не залишаючи тіньових зон, завдяки чому створюють максимально безпечні умови праці.

Промислові світлодіодні світильники покликані служити впродовж багатьох років, варто лише зробити вірний вибір, відштовхуючись від цілей використання і особливостей приміщення. Правильно організоване освітлення виробничих приміщень, за допомогою LED світильників, значно заощадить кошти підприємства, і підвищить працездатність співробітників, завдяки найкращому візуальному сприйняттю. Щоб правильно обрати все для освітлення виробничих приміщень, зайдіть на сайт http://vtnled.com/rastrovi-svitilniki.