Будівництво багатоквартирних будинків, як і раніше має значні темпи росту. Місто потребує таких будинків, тому існує попит на проведення проектування багатоквартирних приміщень. На сьогодні замовником проектування та будівництва є не тільки держава чи муніципалітет, а атож приватні компанії.

Будівельна група Фундамент здійснює комплексний підхід до будівництва, і має для проведення таких робіт усі необхідні ресурси. Спеціалісти компанії сомо стіно здійснюють підготовчі роботи по вибору ділянки, проектуванню та забудові.

Процес проектування багатоповерхівок дуже складний. Від потребує урахування не тільки комфорту для великої кількості мешканців, а також необхідно здійснити проектування так, щоб він був надійним та безпечним для проживання. Також будівля повинна мати усі необхідні системи життєдіяльності. При виконанні проектних робіт необхідно враховувати не лише будівельні норми , а також санітарні норми та вимоги.

Під час проектування вирішуються питання щодо достатнього освітлення приміщень, достатньої вентиляції будинку та системи його теплозахисту. Для покращення систем енергозбереження БГ «КЖБК» використовує у своїх забудовах сучасні утеплюючи матеріали. Підбір матеріалів проводиться з урахуванням кліматичних умов регіону та сейсмологічної ситуації.

Розробка архітектурного проектування для багатоповерхівок має брати до уваги стиль будинків, що знаходяться поряд. Такий підхід забезпечує гармоную міської архітектури. Також проект повинен були погоджений з архітектурно-будівельними органами міста, тому що таке будівництво є дуже відповідальним та серйозним заходом.

Створюючи проект багатоквартирних будинків архітектор намагається врахувати багато аспектів:

  • побажання замовника;
  • можливості сучасних будівельних матеріалів та технологій;
  • відповідній вимогах, яким повинен відповідати будинок;
  • створення гармонійної архітектурної композиції.

Така робота потребує максимального рівня професійних знань та умінь. При проектуванні враховується також якість оздоблювальних матеріалів та їх екологічна безпека.

Важливу роль у будівництві має створення комфортних умов проживання та функціональності будівлі.

Архітектори компанії Фундамент при проектуванні будівель враховують усі існуючі норми. Також намагаються застосувати способи економії тепла, електроенергії, води та інших ресурсів. Для створення остаточного проекту спеціалісти також проводять низку попередніх робіт.