Елітні пам'ятники з граніту – це штучні вироби ручної роботи. Кожен з них є вельми примітним твором мистецтва. Пам'ятники еліт класу –
це надзвичайно красиво, стильно, витончено і елегантно. Вишукане поєднання фактур каменю з різних родовищ дозволяють зробити чудовий пам'ятник, насичений, багатий, і розроблений  з спеціальними художніми і технічними характеристиками. Щоб дізнатися більше про гранітні пам'ятники від Діабаз, перейдіть за посиланням: http://diabaz.com.ua/news/vigotovlennja-pamjatnikiv-ta-asortiment-dlja-zamovlennja-nadgrobnih-pamjatnikiv.

Такі пам'ятники використовують не тільки на елітних цвинтарях, не рідкість вони і на простих кладовищах країни, адже пам'ять людська, і добрі почуття властиві всім, і не є пріоритетом будь-якого класу населення. А надгробний пам'ятник ставлять не на рік і навіть не на десятиліття, –
на століття!

Це разова витрата, і вона може залишити глибокий слід в пам'яті і в серцях людей. І багато хто вважає що краще один раз витратитися, але потім, кожен раз приходячи на кладовище відчувати що ви прийняли оптимальне рішення. Навіть через десятки років такий пам'ятник буде виглядати чудово.

Головними особливостями елітних пам'ятників є їх конструкція і творче рішення, форма і комбіновані матеріали. Це можуть бути художні комплекси пам'яток в різній формі, разом з плитами на землю, огорожею і навіть лавками. Або пам'ятник з плитою багатої обробки із зображенням ангелів, ікон або квітів.

Деталі та оздоблення

Найчастіше, нижня частина надгробки за кольором відповідає верхній частині, тобто, потрібно дотримуватись скульптурного балансу. Якщо на стелі є декоративні фігурні рішення, то і плита надгробки повинна відповідати такій композиції.

На елітних пам'ятках дуже часто застосовують різні декоративні вставки з каменю інших порід, використовують усілякі види хімічної і термічної обробки, покривають частини пам’ятника сухозлітним золотом.

Меморіальні комплекси еліт-класу, зроблені з мармуру і граніту поєднують велику кількість додаткових деталей, таких як портики, балясини, сходи, дахи. Також робимо спеціальну декоративну бруківку, плитку, кулі та інші прекраси.

Розробка такого комплексу включає в себе 3D моделювання, і точні технічні розрахунки. Це дозволяє побачити ваше замовлення заздалегідь, ще на стадії розробки, оцінити всі вигоди і переваги того варіанту, який ви вибираєте.

Щоб детально розібратися в цьому питанні перейдіть за посиланням на сайт компанії Діабаз: http://diabaz.com.ua/.