Побудувати мережу надійних ділових партнерів - непросте завдання. Тим не менш, ефективне співробітництво з чесними підрядниками сприяє ефективному функціонуванню вашої компанії та дозволяє уникнути проблем, наприклад, несвоєчасних платежів або ненадійних замовлень. Тому перед тим, як розпочати ділові переговори з потенційним партнером, варто це ретельно перевірити.

У підприємців виникають проблеми з перевіркою надійності потенційних та ділових партнерів. Vkursi.pro  допоможе знайти необхідну інформацію про компанії, з якими ви плануєте співпрацювати.

Самотужки

Найпростіший спосіб перевірки ділового партнера - пошук основної інформації про вашу компанію в Інтернеті. Проаналізуйте веб-сайт потенційного підрядника, офіційні профілі соціальних медіа чи думки, які з’являються в мережі щодо даної компанії (хоча в останньому випадку варто врахувати, що негативні відгуки можуть бути авторськими). Ви також повинні звернути увагу на публікації про компанію, що з’являються в засобах масової інформації та про те, які сертифікати має організація, що вас цікавить. Також варто звернутися за порадою "у галузі" - запитайте про потенційних партнерів, що знайомилися з компаніями чи клієнтами. Нарешті, стандартною практикою є також запит на отримання довідки про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків, який повинен бути адресований майбутньому підряднику.

Скористайтеся безкоштовними реєстрами

Наступним кроком має стати перевірка конкретної компанії в бізнес-регістрах. Якщо ви маєте справу з фізичною особою, ви можете використовувати центральний реєстр бізнесу та інформації. Ви перевірите, чи була компанія фактично зареєстрована та чи була вона випадково призупинена чи знята з реєстру. У випадку з комерційною юридичною компанією варто перевірити компанію в реєстрі національного суду. Копія реєстру національного суду надає багато цінної інформації про компанію, наприклад, контактні дані компанії, розмір капіталу, період діяльності, спосіб представлення компанії, а також посилання на можливі процедури банкрутства або заборгованість у податковій службі.

Реєстр національних судів також подає фінансову звітність суб'єктів (компаній). Вони не доступні в електронному вигляді, але кожен бажаючий може попросити зробити їх доступними у паперовій формі. На цій основі можна зробити фінансовий аналіз діяльності підрядника.